Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 903 komentarze

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

Oooo... widzę ciemność !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bill Gates uważa, że w przyszłości pojawi się choroba, która może zabić nawet 30 mln ludzi w ciągu sześciu miesięcy.

No żesz ty, cassandra się znalazł/a/ !

 https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/bill-gates-o-nowej-chorobie-i-pandemii/ntnw7ht

Przykłady działaności "fundacji":

"Jednym z przykładów bardzo mocnej krytyki działań fundacji jest artykuł dziennikarza opisującego stosowane już od lat metody prewencji malarii na Półwyspie Somalijskim i nieracjonalny entuzjazm związany z nadziejami na stworzenie szczepionki przeciwko malarii. Jak pisze Thomas C. Mountain w „Bill Gates and His $10 Billion Vaccine Scam” (Sri Lanka Guardian 2011), od wielu lat znane i stosowane są metody skutecznej prewencji malarii i metody likwidacji miejsc rozwoju pasożytów wywołujących malarię. Jednak rozpowszechnianie tych metod nie jest wspierane przez fundusze Fundacji Gatesów, a faktyczne sukcesy tych inicjatyw przyćmiewane są przez huczne zapowiedzi ogromnych inwestycji w wynalezienie skutecznej szczepionki."

"W kolejnym krytycznym artykule na łamach LA Times w 2007 r. „Unintended victims of Gates Foundation generosity” dziennikarze opisali, w jaki sposób walka fundacji z wybranymi i nienajpilniejszymi problemami biednych krajów wypiera inne, pilniejsze potrzeby, zajmuje wykwalifikowany personel i infrastrukturę, oraz przyczynia się do niepotrzebnych śmierci."

"W opracowaniu Eradykacja wirusa polio a wielka i cicha epidemia porażeń wiotkich u dzieci przedstawiono pełen obraz postępów w eliminacji paraliżu dziecięcego na świecie, a szczególnie w Indiach. Program eradykacji tylko jednej z przyczyn paraliżu dziecięcego, czyli wirusa polio, kompletnie wyparł wydatki na walkę z innymi przyczynami paraliżu dziecięcego. W wielu miejscach na świecie dochodzi nawet do patologicznej sytuacji, kiedy sparaliżowane dzieci dostają pomoc medyczną tylko wtedy, gdy paraliż wywołany jest wirusem polio, a w innych wypadkach już nie." 

https://szczepieniapolio.wordpress.com/fundacja-billa-i-melindy-gates-ciemna-strona-dzialalnosci-fundacji-i-sponsorowanych-programow/

Dobroczyńca ?

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031