Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 903 komentarze

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

Michał, Tadeusz, Sławek i inni.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narzuciłem sobie reżim, wbrew sobie ale i dla siebie, oglądam przedpołudniowe programy "publicystyczne" na qrskiej i wiertniczej oraz czasu do czasu na właścicielu kilku paszportów plus telawizji.

Jakość i ważność tematów poruszanych przez zatroskanych redaktorów prowadzących te audycje, przypomina poziom i wartość rozmów na celebryckich ściankach.

Uprzedzając, repolonizacja mediów nic nie da, mamy już "spolonizowaną" qrską a i kapitał potrzebny do owego procesu już niekoniecznie mógłby pochodzić z "polskich" banków, takżeee...parafrazując kabareciarski tytuł, jesteśmy zmuszeni być w black hole.

Dzisiaj "adwersarze" prawie, a prawie robi różnicę, skakali sobie do gardeł, gest Taduesza o podżynaniu, a Sławek do "przeciwnika" politycznego dla ciemnego luda, mówi usopokój się Tadzio, bo nie pójdę z tobą dzisiaj, jak zawsze wcześniej po tego typu programach, na wódkę.

Wyalienowana nowoczesna sypała formułkami z podręcznika dla gimbazy, Michał się przyznał do dziadka co roztrzeliwał, Krzysiu mówił o czytaniu i podpisywaniu ustaw przez prezia, jedynie Marek J. powstrzymywał się przed mówieniem prawdy, bo wie, że potem go już nie zaproszą na "kawę i herbatkę" czy z procentami ...

Kształtowanie opini niczym rzeźbienie w glinie, czyli nakładanie warstw jedna na drugą a potem ewentualne jej usuwanie, trwa.

Tak się buduje "oficjalną" narrację dla ciemnego luda, bo tu niestety jest jak jest.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31