Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 903 komentarze

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

Święty Mikołaj.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już sporo po Mikołaju, ale są ludzie, którym ta funkcja się marzy, może to broda i czerwony nos a może wór prezentów do uszczęśliwiania maluczkich, taka empatia na full ?

 

Pamiętacie, "fajny film wczoraj widziałem", dzisiaj uruchomiłem komórki i przeczytałem wywiad z "Mikołajem",  ludzie, straciliśmy szansę na Eden, nasza wina, cytata poniżej i link do wywiadu"

"Nawet najbardziej zajadły antysemita powinien się zresztą zastanowić, jak mogłaby wyglądać dzisiaj Polska, gdyby Żydzi zaczęli być w niej mile widziani. Przecież gdyby nie wojna, to dzisiaj Łódź mogłaby być Hollywoodem, Sopot Doliną Krzemową, Warszawa jednym z pięciu najważniejszych centrów biznesowych świata, a płaca minimalna mogłaby wynosić 60 złotych za godzinę. Nie wszystko jednak stracone. Polska ma dzisiaj bowiem szansę stać się bezpieczną przystanią dla europejskich Żydów. Gdyby Polska już teraz zadeklarowała, że przyzna Żydom, których dziadkowie pochodzą z Polski, polskie obywatelstwo, to w krótkim czasie Warszawa mogłaby się stać centrum europejskiego biznesu oraz główną siedzibą żydowskich elit finansowych. Polska mogłaby mieć również uniwersytety i kadrę akademicką na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu Polska stałaby się bogatszym państwem i przede wszystkim żyłoby się w niej lepiej wszystkim Polakom. Przyjęcie Żydów to przyjęcie bowiem również ich pieniędzy. Przed wojną Żydzi, którzy stanowili 10 procent polskiego społeczeństwa płacili ponad 30 procent podatków. Wydaje mi się, że również wielu polskich intelektualistów chciałoby odbudowania w Polsce żydowskiej społeczności."

//www.fronda.pl/a/seweryn-aszkenazy-zydzi-powinni-powrocic-do-polski,106737.html

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31