Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
9 postów 677 komentarzy

Makaron na uszy.

provincjał - Zawsze coś mnie wciągnie.

Moje komentarze

 • Ciekawe jak im płaci,
  czekami czy w pudełkach po butach ?
  Uszczęśliwiające łapsko spadochroniarza na plecach...
 • @Robik 14:58:42
  Czyli egoizm w najwyższej żmijowej postaci, każdy to mojsze ?
  Nie ma możliwości dogadania się z Żydami
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 02:08:06
  Zostawmy etniczność pisowskiego nierządu, zajmijmy się tym sei_linem, panie misiu, a dlaczego nie muzeum żydoskiej niewdzięczności, zdrady i obłudy wobec Polski i Polaków ?
  Apel organizacji żydowskich, czyli uciążliwy lokator w bloku
 • Pani jelonek, skoro POwiedziało się A to i B należy Powiedzieć !
  „Co naprawdę o sobie wiemy?" pyta Barbara Engelking, zajmująca się badaniami nad zagładą Żydów."

  "Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym [TVN 24 „Kropka nad i „, 09.02.2011]

  Według żydówki Engelking-Boni śmierć Polaka to coś w rodzaju śmierci zwierzęcia. Taki maly pryszcz. Błahostka. Bagatela. Tyle, co piardnąć.
  Było zwierzę – nie ma zwierzęcia… i tyle.
  Co innego dla żyda: to spotkanie z Bogiem, to dramat i metafizyka.
  A Polak po śmierci, jak należy rozumieć, nie spotka się z Bogiem. Przepadnie w nicość. Kopa w dupę i do piachu. Żaden dramat, zwykła biologia."

  Jak pani pamięta teatr to ułuda i fikcja, niech pani zejdzie na ziemię !
  O czym piszą komuniści
 • Poniżej ciut szerzej o tym ...
  Ja wiem, że "polski wywiad", celowo z małej i w cudzysłowie, nie rusza swoich, bo skoro nierząd też nieswój to co się będą wychylać, gdzie jest sienkiewicz i jego złota ale jakże prawdziwa myśl ?
  Wyobrażacie sobie takiego "lobbystę agenta wpływu" w ussa lub obok pootina ?
  https://marucha.wordpress.com/2018/02/15/kneset-tora-ojciec-dyrektor-fox-news-i-sierzant-daniels-czyli-sila-opowiesci/
  Dyzma narobił na wycieraczkę
 • @kula Lis 67 20:07:06
  My to wiemy, a hucpiarze w swojej doktrynie fałsz i kłamstwo mają za dewizę !
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/125361-izrael-przeciwny-badaniom-historycznym-na-temat-swych-zbrodni
  Czy żydów należy leczyć?
 • Jacy eksperci
  taka banderowska narracja psisu !!!
  dudek daj im z kilka mld, ale SWoich !!!
  Profesor Żurawski vel Grajewski vel Banderowski.
 • Wężowe żmije syczą !!!
  Żydoszmatławiec jerozolimski łże i szczeka !
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/jerusalem-post-polacy-po-raz-drugi-chca-ublizyc-zydom/lhrzrrf

  "Dlaczego żytki, którzy byli stroną w masakrze największej społeczności żydowskiej w Europie, którzy blokują debaty nad ich rolą w tej zbrodni, poczuwają się do ograniczania, poprzez prawo, wolności religijnej? - pyta gazeta, szmata."

  "generalna gubernia niemiecka, miejsce aż sześciu obozów koncentracyjnych, powinna być bowiem dla Żydów miejscem nawet więcej niż przyjaznym, a nie była ?"

  tekst oryginalny:
  "Dlaczego Polacy, którzy byli stroną w masakrze największej społeczności żydowskiej w Europie, którzy blokują debaty nad ich rolą w tej zbrodni, poczuwają się do ograniczania, poprzez prawo, wolności religijnej? - pyta gazeta.

  Polska, miejsce aż sześciu obozów koncentracyjnych, powinna być bowiem dla Żydów miejscem nawet więcej niż przyjaznym."

  ssny prowokują, niestety Polski kapitał jest żaden, ale nie damy się, niedługo 8 marca !
  Czy żydów należy leczyć?
 • Jak wsza.
  Dzisiaj w telewizorze obejrzałem qrską relację redaktorki falzmann o Polsko-amerykańskim szczycie gospodarczym w Miami, i cóż tam ciekawego zobaczyłem, ano naleśnika danielsa, pytanie, kogo on tam reprezentował ?
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • @Oscar 17:07:10
  "Dla PO zdrajcami są PIS i lewica, dla PIS zdrajcami są PO i lewica.."
  Ale to tylko słowa, przecież jest umowa, że wy nas a my was nie ruszamy reszta to qrski pijar !
  Kto siedzi za "grzechy" peło lub pisu ?
  Demokracja? Ki diabeł? I coś o lewactwie...
 • Czy historia jest faktem ?
  Skoro wiadomo, że od 1096 żydzi otrzymali u nas wikt i opierunek, skoro wiadomo, że uratowaliśmy ich przed zagładą zadawaną im przez tzw. zach. europę, skoro wiadomo, że w historii Polski żydzi zawsze byli elementem "destabilizującym", chociażby UB i inne partyjne stanowiska, skoro to wszystko było w historii i jest poświadczone i oparte na faktach to dlaczego te żondy / sam sobie odpowiadam, hahahah / nie wystawią israelowi rachunku za gościnę, dlaczego, bo to taki sam tok rozumowania jak żydoski ?
  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
 • A może właśnie o to chodziło "naszym" Żądzącym,
  gupi naród wszystko kupi, trochę hałasu a idy, pokłosia i sąsiedzi będą teraz pokazywać "prawdę najprawdziwszą bez konsekwencji", może uda się opanować stwierdzenia o campach, ale reszta ta najbardziej ważna zostanie, czy to wielbłąd czy celowa ustawka czy bezdennie głupie POdejście inteligentnych inaczej ?
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • Wiedziałem, intuicja ?
  Bycie między młotem a kowadłem nie należy do przyjemnych tak jak dylemat życiowy, czy ratować "sąsiadów" czy swoją rodzinę, tu POdPISujemy i zrzucamy z siebie ciężar chwytając się trzonka od młotka, albo trybunalik zgodnie zagłosuje albo z przewagą jednego głosu na tak lub nie.
  Czy będziemy mieli rozejm między antypolakami a Polską, trzeba obserwować przelewy i duże pękate walizy !
  "Przyjaciele Dudy" chcą interwencji USA w Polsce
 • Sprawa jest śmiertelnie poważna / POdPIS adriana pod ustawą IPN /
  ale mamy ponad godzinę na luźne dywagacje i nawet zakłady buk_macherskie, POdPISze lub nie, POdPISze i skieruje do pisotrybunału, ja obstawiam to drugie, a wy ?
  "Przyjaciele Dudy" chcą interwencji USA w Polsce
 • "Równość, miłość i braterstwo"
  Te wartości powinny cechować stosunki każdego z każdym, na poziomie Osoby, Narodu i Państwa, jak jest, widać i czuć czosnkiem.
  Jakiś gamoń z israel ma przylecieć do Polski na rossmówki z gowinciem i studentami, mam nadzieję, że nie wybranymi !
  Drodzy studenci, zadajcie mu pytanie, czy israel i ussrael są za reparacjami wojennymi od niemiec dla Polski ?
  Aha i przypomnijcie mu historię dlaczego żydzi zamieszkali w Polsce, oraz kawałek historii powojennej z uwzględnieniem działalności aparatu bezpieczeństwa i jego kadry, chociaż wydaje mnie się, że spotkanie to to będzie tylko monolog wybranego, dajcie mu popalić, ooopss !
  W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA
 • @provincjał 22:28:00
  Plus biliony od niemców !!!
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • No to zgodnie z przysłowiem... liczmy się jak żydzi !
  Od 1096 roku, czyli od przyjęcia żydów do Polski, mamy 922 lata gościny, licząc ten przysłowiowy milion $ dziennie, otrzymujemy wynik 336 530 000 000 mln $ czyli ok. 337 mld $ minus te wyimaginowane 65 mld $ daje nam 272 mld $ dla Nas, płatność gotówką w jednej racie, baronowie ropy, spekuły i właściciele drukarni mają tego papiera i farby dosyć, do dzieła "bracia" !
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • W końcu okaże się czy czarne jest czarne czy białe !
  Qrvica bierze jak naleśniki chcą Nas rozegrać, może "pomóc" pisiakom i zrobić referendum o pokazaniu fakulca żydo_prawdzie i pejs_lichwie, Godność i Honor Polski i Polaków Tu jest najważniejsza, nawet gdyby chcieli nas zmusić siłą, miarka się przebiera, 8 marca to znamienna data i dla kobiet i dla istnienia Polski, czas powtórzyć to "Święto" !
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • Patent na prawdę.
  Poniżej fragment rozmowy z z prof. Richardem Lukasem:
  "P.Z.: Mimo to od żydowskich historyków w kółko słyszymy jedno pytanie: „Dlaczego nie zrobiliście więcej?”.

  R.L.: To jest chyba najlepszy przykład ukazujący, jakim nieporozumieniem są badania nad Holokaustem w Ameryce. Jak niekompetentni są prowadzący je ludzie. Ich olbrzymie, wygłaszane ex post oczekiwania wobec narodu polskiego opierają się na kompletnym niezrozumieniu epoki. Wymagania te stawiane są bowiem narodowi, który także był narodem ofiar. Narodowi, który również straszliwie cierpiał.

  P.Z.: Oni jednak o tych cierpieniach nie chcą przecież słyszeć.

  R.L.: Dokładnie! I właśnie rozwiązał pan zagadkę amerykańskich studiów nad Holokaustem. To, dlaczego nie mają one żadnego sensu. Tych żydowskich historyków z całej historii II wojny światowej interesuje wyłącznie jeden temat. Cierpienie Żydów. Nie interesuje ich nic poza tym. Wszystkie światła skierowane są na Żydów, wszystko pozostałe jest pozostającym w cieniu tłem. Skoro więc cierpienia Polaków ich nie interesują, to o tych cierpieniach nie wiedzą. A skoro o nich nie wiedzą, to wydaje się im, że nie istniały. A skoro nie istniały, to znaczy, że Polacy pod okupacją prowadzili normalne, spokojne życie. Nie byli niczym zagrożeni, Niemcy ich nie niepokoili. Jeżeli rzeczywiście ma się taki obraz niemieckiej okupacji Polski, to trudno się dziwić, że zadaje się pytanie: „Dlaczego nie zrobiliście więcej, aby ratować Żydów?”.

  P.Z.: Zamknięte koło.

  R.L.: Niestety, żydowscy historycy są po prostu niedouczeni, nie rozumieją i nie znają tematu, którym się zajmują. Piszą swoje książki w próżni. Jeżeli historyk wyrywa jakieś wydarzenie z kontekstu, to otrzymuje zdeformowany obraz. Nie pisze prawdy. Nie można pisać o historii okupacji Polski przez pryzmat doświadczenia tylko jednego narodu. Takie judeocentryczne podejście jest błędne z metodologicznego punktu widzenia. Niestety, innego, normalnego spojrzenia się nie dopuszcza. To właśnie tłumaczy, dlaczego moja książka „Zapomniany Holokaust” wywołała taki szok i oburzenie w USA . Jeżeli tym ludziom od kilkudziesięciu lat wbija się do głowy, że tylko Żydzi cierpieli, a Polacy byli antysemitami i współsprawcami Holokaustu, to nic dziwnego, że gdy pojawił się jakiś facet, który napisał, iż Polacy także padli ofiarą Holokaustu, ci ludzie byli zszokowani."

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/125433-holokaust-polakow-rozmowa-z-prof-richardem-lukasem
  SYJONIZM:Izraelski "Przemysł Holokaustu" kontratakuje [Cz 2]
 • Już za sam pomysł należy mi się żydo_oscar.
  Polska produkuje krótki film dokumentalny o finansowaniu hitlera przez braci z usraela oraz pokazuje dokument z Norymbergi, gdzie widać uczestników procesu, czyli prawie całą wierchuszkę hitlerowskich niemiec z opisem z imienia i nazwiska RODOWEGO danego "bohatera", aj waj jak by się świat zdziwił, ale chyba nie ma szansy na światową dystrybucję, bo "zachowawczość" tzw. polskiego rządu...
  "Odrażający, brudni, źli"

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728